Ingrid Tacinová

Leader 21%, Ostrava

Jaké bylo Vaše první setkání s Euronou?

Moje první setkání s Euronou bylo v době, kdy jsem byla na mateřské dovolené a začala jsem se poohlížet po nějakém přivýdělku. Vzhledem k tomu, že jsme doma měli miminko, chtěla jsem rovněž domácnost bez zbytečně agresivní chemie. Eurona splňovala obojí dohromady, takže jsem se rozhodla to vyzkoušet. Velmi jsem ocenila to, že mě nikdo nenutil k žádným povinným nákupům a nemusela jsem platit žádné vstupní poplatky. Doručili mi domů první voňavý balík, vyzkoušela jsem a byla opravdu nadšená. Čisťounké voňavé prádlo bez skvrn a voňavý byt… Neváhala jsem a s nadšením jsem tyto své zkušenosti s výrobky rozšiřovala mezi své známé a rodinu. Samozřejmě jsem rozdávala i vzorečky na vyzkoušení. Měla jsem radost z každého dalšího človíčka, který sdílel mé nadšení. Teď už jsem věděla, že mé rozhodnutí bylo správné.

Co nebo kdo Vás nejvíce inspiroval?

Myslím, že zásadní okamžiky pro mou budoucnost s Euronou byly na produktovém školení v Řeži u Prahy. Potkala jsem se tam s TOP manažerkou Jaruškou Plešnerovou, úžasnou bytůstkou, která se mě tam, jako nováčka, ujala. Tehdy mi řekla, že ve mně vidí budoucí 21. Bylo to pro mě velké povzbuzení. Zrovna na tomhle školení byla vyhodnocena Sylva Jašková, jako nová TOP manažerka. Byla to úžasná atmosféra. Tehdy jsem se rozhodla. Této pozice dosáhnu taky!

Kdy u Vás bylo zásadní rozhodnutí, že se budete věnovat Euroně naplno?

Dalším důležitým mezníkem bylo období, kdy už jsem dosáhla pozice 12% a má manažerka, která mi zpočátku pomáhala, se z osobních důvodů nemohla nadále Euroně věnovat. Tehdy jsem měla na výběr. Vzdát to s tím, že na to sama nemám, nebo jít za svým cílem a věřit si. Vydala jsem se tedy svou vlastní cestou, většinou stylem pokus – omyl, ale o to víc jsem hrdá na to, že jsem to dokázala. Hodně mě vždy motivovala produktová školení, organizovaná firmou, na kterých se vždy vyhodnocovalo a odměňovalo. Bylo pro mě důležité to setkávání s ostatními poradci, vzájemně se poznat a probrat společná témata. Mám štěstí, že jsem potkala a potkávám úžasné „holky“, které jsou součástí mého týmu. Moc jim fandím a mám velikou radost z jejich sebemenšího úspěchu a stupínku nahoru.

Když se chýlil konec mé mateřské dovolené, rozhodla jsem se věnovat Euroně naplno. Po patnácti letech ve státní správě jsem se rozhodla pro svobodu a v Euroně opravdu svoboda je. Záleží jen ja mně, kolik jí budu věnovat času a kolik si vydělám. Mám malé dítě a je pro mě velice výhodné i to, že v případě nemoci s ním mohu zůstat doma a není třeba se obávat, že přijdu o peníze či dokonce o práci.

Co poradíte začínajícím nováčkům v Euroně?

Mou velikou motivací je to, že výrobky Eurony používají i lidé, které ekologie nezajímá, ale chtějí opravdu kvalitní a účinné výrobky. A takové výrobky Eurona má. Mám radost, že i tímto způsobem pomáhám naší přírodě a mým cílem je dostat tyto skvělé výrobky do co nejvíce rodin v širokém okolí a naučit je správně je používat.

Chtěla bych touto cestou poděkovat firmě Eurona by Cerny za exkluzivní výrobky, které vyrábí a za to, jaké nám dává možnosti rozvíjet se a tvořit si svůj život dle vlastních představ.

Ještě stále váháte, jestli je pro Vás Eurona to pravé? Pokud to nezkusíte, nikdy se to nedozvíte. A až se rozhodnete, jděte si za svým cílem. Jsou nám kladeny jen takové překážky, které jsme schopni překonat. Nikdy nehledejte výmluvy proč to nejde, ale najděte způsob, jak toho dosáhnout. Když opravdu chcete, dokážete cokoliv! Váš sponzor a Top manažer Vám určitě rádi poradí jak na to.

Přeji Vám mnoho štěstí a dosažení vytýčených cílů.